با استفاده از آپنیک

هاست

رایگان برنده شوید و سایت طراحی کنید.

سلام، سلامی با چاشنی رنگارنگ همانند رنگ، رنگی که در طراحی ها استفاده میشه مخصوصا رنگ های استفاده شده در طراحی سایت و لذت بردن از آن هم برای دارنده وب سایت و هم برای کاربرانی که از گوگل وارد سایت شما شده اند و می خواهند از سایت طراحی شده توسط شما دیدن کنند و در نهایت محصول و یا خدمات شما رو استفاده کنند.

دوست و کاربران گرامی/مدیران محترم موسسات تجاری و مالی

هنگامی که شما قصد راه اندازی سایت کسب و کار اینترنتی و یا تجارت آنلاین را برگزیده اید نیمی از مسیر هدف را گذارنده اید، نیمی دیگر از این مسیر را باید با مشاوره خوب، استراژی عالی و امکانات بی نقض پیگیری کرد، چرا که در صورت نداشتن تجربه و تخصص کافی در این زمینه متحمل هزینه های گزاف چه زمانی و چه مالی خواهید شد.

در این مقاله ما قصد معرفی چند معیار مهم برای کسب و کار اینترنتی و یا همان تجارت آنلاین را برایتان باز خواهیم کرد تا مسیر خود را با سرعت و موفقیت هرچه تمام تر طی کنید.

همیشه سعی نمایید از مشاوره زبده و کارکشده در اینترنت صلاح و مشورت کنید و از تجربیات و ایده هایش بهره ببرید، چرا که ممکن است راه هایی را به شما معرفی نماید که حتی به ذهنتان هم خطور نکرده باشد و خیلی راحت میتوانید از این راه ها در کسب و کار خود استفاده نمایید و سود قابل توجهی بدست آورید.

خاطر نشان کنیم که مهندسین ایده پردازان آپ نیک به رایگان در امور راه اندازی کسب و کار اینترنتی، مدیریت آن، بازاربابی، و بهره برداری به همراه تبلیغات با شما در کنارتان خواهیم بود.

همیشه سعی نمایید نام دامنه (آدرس وب سایت) خود را به بهترین نحو ممکن انتخاب نمایید تا کاربر بتواند با آن احساس راحتی کرده و همچنین در ذهنش باقی بماند، استفاده هرچه کمتر از کلمات و در واقع کوتاه بودن نام دامنه امتیازی است بسیار عالی هم از نظر روانشناختی و هم از نظر رتبه بندی در گوگل که باعث افزایش چشم گیر در سئو وب سایت خواهد شد.

برای ثبت دامین نیز میتوانید مهندسین ایده پردازان آپ نیک را کارگزار اینترنتی خود قرار داده تا از امکانات مشاوره، انتخاب نام، ثبت و همچنین تمدید آن برخوردار شوید.

همیشه سعی نمایید هاست (میزبانی وب) قدرتمند و با کیفیتی را برای کاربرانتان فراهم نمایید، چرا که کاربرانتان هستند که به شما انگیزه پیشرفت و همچنین خریدار محصولات و ایده هایتان خواهند بود.

شعار ما همیشه این هست: “که خود را به جای کاربر قرار ده“. با این شعار ساده و مفهومی هنگامی که خودتان منظورمان مدیر عامل وب سایت است، که به سایت خود در قالب کاربر وارد میشوید بسیاری از مشکلات عدیده ی برطرف خواهد شد، برای مثال اگر وب سایتتان بسیار سنگین باشد  باعث دل زدگی خودتا نیز به دلیل اتلاف وقت در بالا آمدن و یا لود شدن سایت خواهد شد، دیگر چه انتظاری از کاربر میتوان داشت ؟

جالب است نه ؟ حال سوالی که در ذهنمان ایجاد میشود این است که وب سایت به چه دلیل سنگین میشود و دیر لود خواهد شد ؟

پاسخ به این سوال کمی تخصصی است ولی باز هم میتوان به صورت ساده گوشه ای از آن را بیان نمود، دیر لود شدن و یا بارگذاری طولانی مدت ممکن است از سوی سرور هایی که شما از آنجا هاست(میزبانی وب) را تهیه نموده اید باشد، برای مثال بعضی از شرکت ها و یا افراد حقیقی با هزینه ای کم شروع به فروش هاست خواهند کرد، اما پشت پرده ممکن است از سیستم های بسیار ضعیف و یا دانش تخصصی کم در این حیطه و یا نداشتن بخش پشتیبانی، زمان و هزینه ی شما را با از دست دادن کاربر و یا حتی از بین رفتن اطلاعتان را طور دیگری جبران خواهید کرد، پیشنهاد ما به شما این هست که حتما از مشاوران و کسانی که در این حیطه تخصص دارند مشورت گرفته و در هنگام انتخاب کارگزار برای ثبت فضای میزبانی یا همان هاست(=معادل به زبان انگلیسی) حتما نمونه ای از پیکچ های محصولات را استفاده نمایید تا از کیفیت و خدمات آن کارگزار مطلع شوید.

مهندسین ایده پردازان آپ نیک پیکج های مختلفی از جمله آپلود رایگان فایل ها به صورت رایگان برای ورود از این لینک وارد شوید و همچنین ۵۰ مگابایت هاست رایگان برای کاربران تازه وارد و یا کسانی که می خواهند سرویس های ما را مورد ارزیابی قرار بدهند ایجاد شده است که میتوانید برای ثبت نام از این لینک اقدام کرده و حتی وب سایت خود را با استفاده از این فضا در جهان بی کران اینترنت منتشر نمایید.

حال به سوال بعدی یعنی سنگین شدن سایت می پردازیم، که باز جواب دادن به این سوال کمی مشکل است چرا که سوالی کلی می باشد ولی با این حال میتوان باز به آن پاسخ دادن چرا که عموما با آنالیز سایت هایی که انجام داده ایم، به این مساله پی بردیم، که سنگین شدن سایت ممکن است پاییه ای و یا در طول زمان باشد.

به این منظور که هنگام طراحی سایت از افراد خبره استفاده ننموده اید و آن افراد با استفاده از کد های نامربوط و یا پلاگین های ناقص و رایگانی در طراحی سایت استفاده نموده اند که در نهایت منجر به سنگین شدن سایت از نوع پاییه ای خواهیم شد، نوع دیگر که در طول زمان می باشد اممکن است که طراحی خوب انجام شده باشد ولی مدیر عامل وب سایت به دلیل دانش کم در بحث آپدیت نگه داشتن سایت(به روز رسانی وب سایت) منجر به سنگین شدنش می شود برای مثال استفاده از عکس های گرافیکی با حجم بالا، استفاده از کدهای نامناسب، استفاده از پلاگین های باگ دار(مشکل دار)، بهم ریختن کدهای کدنوسی شده به دلیل دانش کم و… باشد.

پیشنهاد ما این است برای طراحی وب سایت خود نیز میتوانید با مهندسین ایده پردازان آپ نیک تماس حاصل کرده تا وب سایتتان را به بهترین نحو ممکن طراحی و پیاده سازی کنیم و همچنین اگر در قسمت دانش فنی مدیریت وب سایت کمی تازه کار هستید، آموزش های ما را دنبال کنید تا وب سایت خود را بهینه نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید