امروز ۲۱ مرداد, ۱۳۹۸ ۱:۵۲ ب.ظ آرزومند بهترین ها برای شما
قالب وردپرس افزونه وردپرس
داغ ترین اخبار
خانه / درباره ما / درباره آپنیک1 min read

درباره آپنیک1 min read

درباره آپنیک بیشتر بدانیم؟ آپنیک دامنه؟ آپنیک هاست؟ آپنیک طراح سایت؟

دوست و کاربران گرامی/مدیران محترم موسسات تجاری و مالی

سلام…

آیا میدانید در نزدیکی شما کانونی خدماتی قرار دارد که در برطرف نمودن طیف وسیعی از نیازمندی های مرتبط با رایانه آماده خدمت رسانی به شماست ؟

تیم مهندسین ایده پردازان از زیر مجموعه ارگان های آپ نیک، با بکارگیری متخصصین کارآزموده در زمینه علوم رایانه ای، و با هدف ارائه خدمات در موارد ذیل، با شرایطی بسیار مناسب، سرویس دهی به شرکت ها و موسسات در مقیاس های کوچک و بزرگ، کاربران رایانه در محیط کاری، خانگی و حتی همکاران این فیلد آغاز نموده که در ادامه، مجموعه خدمات قابل ارائه این تیم، به عرض شما عزیزان میرسد.

upnic-Logo

مشاوره در زمینه خرید، ارتقاء و رفع مشکلات وب سایت، میزبانی وب، طراحی سایت،سئو (بازاریابی از طریق گوگل) همچنین تهیه سخت افزار واقعی و مجازی مورد نیاز تمامی کاربران رایانه ای از قبیل خانگی شرکتها و موسسات و ارگان ها.

میزبانی-وب

مشاوره در زمینه خرید، ارتقاء و رفع مشکلات رایانه ها، همچنین تهیه سخت افزار مورد نیاز تمامی کاربران رایانه ای از قبیل خانگی شرکتها و موسسات.

Consultation-Hardware-Upgrade-Troubleshooting-upnic

رفع مشکلات ناشی از عدم کاربری صحیح و همچنین برطرف نمودن ایرادات نرم افزاری همراه با آموزش کاربردی مرتبط

Troubleshooting-Software-Hardware-upnic

مشاوره، طراحی و اجرای شبکه های رایانه ای در مقیاس کوچک و بزرگ (شبکه های کوچک، آپارتمانهای مسکونی و تجاری، سازمانها و شرکت های بزرگ).

Consultation-Network-Project-Managment-Small-Big-Business-upnic

برقراری ارتباط اینترنتی و ارائه راهکارهای خاص، نظیر انتخاب نرم افزار (آنتی ویروس) و سخت افزار های امنیتی

computer-network-security-upnic

ارائه راهکارهای پشتیبانی ساختار شبکه ای موجود، بررسی و رفع مشکلات احتمالی در زیر ساخت سخت افزاری (Passive) و همچنین تنظیمات و سرویسهایشبکه (Active).

Infrastructure-Network-Passive-Active-PatchCord-upnic

فروش و همچنین مشاوره در امر خرید انواع مختلف رایانه از قبیل رایانه های رومیزی (Desktop)، تبلت ها، رایانه های قابل حمل (Labtops)، رایانه های با کاربری حرفه ای و خاص (Power Pc)، سرورها و شبه سرورها، پرینترها، دستگاههای کمک آموزشی از قبیل دیتاپروژکتورها و سیستم های صوتی حرفه ای.

IT-Equipments-Desktops-Laptops-PowerPc-Server-Printer-Video-Projector-Camera-Digital-Analog-upnic

شایان توجه است که بررسی و برآوردهای مشکلات، مراجعه حضوری در صورت لزوم، و اختصاص زمان به کاربران محترم به هرمیزان، در هر نقطه و هر زمان (با هماهنگی قبلی) هیچ گونه هزینه ای در بر نخواهد داشت.

واحد مهندسین ایده پردازان آپ نیک در صورت لزوم آماده پاسخگویی به سوالات بیشتر شما عزیزان میباشد.

  • صاحب امتیاز : محمد کریم قصاب

درباره ی qqmkg